ELATORG

Propláváme míle navíc pro Vás!SKLADOVÁNÍ

Starame se o Váš náklad

ELATORG s.r.o. může nabídnout jakoukoli formu uschování na několik dnů nebo na větší časové období. Nezálěžně na sortimentu ELATORG s.r.o. X může nabídnout individuální logistická řešení, která v případě potřeby odpovídají speciálním požadavkům podle teploty, bezpečnosti a clů. Náš kurátor ve věci logistiky je úplně certifikován podle AEO.

Pro složitější projekty 3PL, včetně zpracování objednávek, WMS, balení a dokumentace, spojili jsme se se spolehlivým hráčem v této oblasti. Díky naši těsné spolupráci s ním a velkému množství spokojených klientů v této společné databázi nabízíme přesné tarify a flexibilní zpracování.

Skladování je klíčovou komponentou logistického řetězce dodávek. ELATORG s.r.o. nabízí široky spektrum řešení uschování a rozdělení prakticky pro všechny druhy produkce na trhu.

Naše přední prostředky obsahují spolehlivé uschování.

Nabízíme také tyto služby s přidanou hodnotou: čárkové kódování, kompletování, balení, sestavování a mnoho jiných individuálních řešení vyhovujících Vašim komerčním požadavkům. Kromě toho, pravidelně vedeme inventarizaci a podáváme našim klientům pravidelné zprávy.

Objekty ELATORG s.r.o. jsou určeny pro zpracování všech druhů nákladů. Pro mezinárodní přepravy uskutečňujeme balení v přítomnosti celní kontroly.

Z našich skladů zajišťujeme dodání “od dveři ke dveřím”, dodání v ten samý den a místní rozdělení. Náš park dopravních prostředků je vybaven platformami s valníky a zvedacímí ústroji v zadní části karosérie nákladního auta, která usnadňují dodání a zpracování velkých objemů nákladů.

Skladovací prostory ELATORG s.r.o. splňují požadavky mezinárodních standardů požární ochrany a bezpečnosti.

Zaručujeme odborné a bezpečné zacházení s Vaším žbožím kdykoli.