ELATORG

Propláváme míle navíc pro Vás!SILNIČNÍ DOPRAVA

“Plánujete-li svou evropskou budoucnost, důvěřujte partnerovi, který je tam jako doma”.

Aby získat co nejvíce od Vaši dopravy nákladů, je nuto mít přístup ke spolehlivé dopravní síti a dobrým specialistům, kteří mohou využit současnou tržní konjunkturu. Pokud pracujete s námi, máte přístup k většímu počtu dopravců, než u konkurentů, ke specialistům, kteři se specializují na tom, aby pomáhali zdokonalit řetezec dodávek, a k systému Navisphere®, který ukazuje, kde jsou Vaše náklady, v režimu reálního času.

Veškeré letecké a mořské přepravy potřebují automobilovou dopravu na tom či onom stadiu. Buď před odesláním letadlem nebo lodí pro exportní dodávky, nebo při příjezdu nebo dovozu. Proto společnost ELATORG s.r.o. má těsné kontakty s mnohými dopravními společností pokrývajícími celý evropský kontinent a sousední zemí.

Bude-li to plné zatížení kamionů, mořské kontejnerové převozy nákladů, doručení balíků, vývoz nebo speciální automobilové převozy nákladů – společnost ELATORG s.r.o. nabízí všechno. Obráťte prosím na nás s jakoukoli žádostí, kterou kdykoli budete mít.

Díky dobře splánovaným trasám po celé Evropě a komplexní strategické partnerské síti společnost ELATORG s.r.o. může nabízet denní služby ve všech koutech Evropy a mimo ně.

 • Služby skládání, částečného a úplného nakládání
 • Ceny za palety pouze od £ 55,00
 • Sazby na přívěsy plného zatížení jsou od £ 340,00
 • Dodání příští den a 48-hodinové express-služby
 • Specialisté pro nebezpečné náklady
 • Denní služby pro kontinentální Evropu
 • Služby dvakrát v týdnu pro Východní Evropu
 • Služby dvakrát v týdnu pro Dánsko, Finsko, Švédsko a Norsko
 • Plánové služby pro Rusko, Ukrajinu, Kazachstán, Uzbekistán, Turecko a Řecko
 • Speciální manažery pro dopravu, kteří sledují každé zaslání pro Vás
 • Jedna cena, bez přirážek
 • Nejsou omezení podle vahy nebo rozměru
 • Více než 20 evropských partnerů

Celosvětová síť ELATORG s.r.o. má dobrou pozici a je dobře kvalifikována, aby pomohla Vaši společnosti vyvinout účinné a individuální vnitřní a transhraniční programy pro distribuci Vašeho zboží. Naše specialisté pro automobilovou a železniční dopravu zabezpečí vyníkající kvalitu práce a také ekonomická řešení, která odpovídají Vašim potřebám s hlediska tranzitního času, ohebnosti a inovací s důrazem na služby s přidanou hodnotou (VAS). Vysoká úroveň obsluhování a unikátní řešení jsou charakteristické pro operace ELATORG s.r.o.. Náš operační model odlehčených aktivů umožňuje nám výběr spolehlivých kvalifikovaných subdodavatelů na základě různorodých požadavků klientů s přihlednutím zvláště ke shodě, neporušenosti, bezpečnosti, odbornosti a ekologickému vedení.

ELATORG s.r.o. nabízí spolehlivou a včasnou dopravu ode dveři ke dveřím. ELATORG s.r.o. se specializuje na rozpracování a uskutečnění individuálních automobilových převozů nákladů pro distribuci nebo dovozu nákladů. Kontrola výkonnosti pomocí struktur dispečinkové věži a určitých klíčových ukazatelů účinnosti, podporována našimi informačně-technologickými řešeni, zajišťuje optimální tok ve Vašem řetězci dodávek. Spojováním našich umístění můžeme nabídnout individuální řešení pro takové druhy zatížení, jako plné nákladní auto nebo neúplné nákladní auto.

 • FTL (plné zatížení nakladního auta)
  FTL představuje nejrychlejší službu “ode dveři ke dveřím” s nejkratším tranzitem jak pro standardní služby, tak i pro speciální dopravu, například těžkých nákladů nebo nákladů s překročenou ložní mírou.
 • LTL (neúplné zatížení nákladního auta) a konsolidace
  Tato ekonomická alternativa zabaleným individuálně nákladům s maximální ohebností a spolehlivostí. Budete mít výhodu od komplexní nabídky souvisejících dopravních řešení.

Neúplné zatížení nákladního auta je nutné při přepravě menších, ale častějších partií. Ale v každodenních starostech o odeslání zboží můžete nechápat, že všecny tyto malé partie – je to LTL. Shrnujeme všechny potřebné varianty LTL do tabulky, aby pomohly získat maximální výhodu v ceně, obsluhování a kontrole. Kromě toho, nabízime doručení poštovních zásilek pod křížovou páskou, nakládání, naléhavost a konsolidaci. Vyběrte si pokaždé správné řešení LTL.