ELATORG

Propláváme míle navíc pro Vás!O NÁS

Logistické společnosti mají odpovědnost za množství globálných převozů, dopravování a dodávek. Mnozí z nás mohou ani nevědět, nakolik je důležité odvětví logistiky. Pokud by nebyly dobré logistické společnosti, nerozvíjeli se bychom, protože se zabývají velkým objemem dovozu a vývozu po celém světě. Nesou velkou odpovědnost za zabezpečení opatření ve Vašich městech, dodání materiálů na velké stavební objekty a dokonce a odpovědnost za včasné doručení Vašeho balíku. Logistické společnosti staly se tak rozšířené, že jejích význam nevyzývá u nás pochybností.

Logistika se zabývá širokým spektrem činnosti. Některé společnosti se zabývají pozemní dopravou, mořskou dopravou, dodávkami, obchodem, exportem, importem a mnohými dalšími druhy činnosti. To všechno vyžáduje hodně zručnosti a odpovědnosti, aby bylo zabezpečeno, že by všechno běželo hladce a bylo dodáno včas.

Mořská doprava: Кontejnerová přeprava se stala jedním z nejvice ziskových a účinných dopravních prostředků. Kontejnerové lodě spojují přístavy v různých koncích světa a sformovaly to, jak mnohé společnosti pracují v dnešní době. Výhody tohoto druhu dopravy zavedeného téměř před šesti desítkami let jsou nepopiratelné: nizší náklady na dopravu, zvýšená bezpečnost a širší sortiment produktů a zboží, které mohou být přepravovány lodí. Fakticky existují stovky plavebních společnosti po celém světě, velkých nebo malých.

Propláváme míle navíc pro Vás!!

Pokud jde o logistiku, zde jsou tři nejvažnější parametry: účel, rychlost a náklady. S ohledem na tuto skutečnost vytvářujeme pro Vás individuální řešení pro dodání čehokoliv kamkoli a kdykoliv. Buď to železnicí, mořem nebo motorovými dopravními prostředky. Avšak společnost ELATORG s.r.o. ráda jde dál.

ELATORG s.r.o. - je to speciální tým mezinárodních specialistů v oblasti expedice nákladů, který proplává míle navíc pro naše klienty. Pracujeme na výsoce konkurenčním trhu a snážíme se nabídnout nejlepší cenu v tomto obchodu. Záse a zás snážíme se předejít Vaše očekávání.

Jsme spolehlivá dopravní společnost, která poskytuje Vám průžné a spolehlivé dopravní služby od LTL (nedoložení) do plných nákladních kontejnerů. Naše plavební společnost poskytuje Vám několik variant dodání, úspory prostředků na železničních přepravách, na automobilech se skříňovou karosérií a palubách v celé Evropě. Poněvadž jsme jednou z mocných nákladních rejdířských společností, můžete očekávat výsoké odvětvové standardy při spolupráci s naší společností.

Snážíme se nabídnout zaručené služby v dodání prostřednictvím společností- dopravce s širokým portfoliem možností dopravy, včetně nákladních lodí LTL, v Evropě na veškerých uvedených trzích. Náš zkušený a zrůčný personál specializuje se na tom, aby odpovídat všem vašim logistickým účelům. Poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby, přičemž potřeby zákazníků jsou pro nás vždy na prvním místě. Rozpracujeme strategický logistický plán speciálně pro Vaši společnost s našimi výsoce kvalitními službami pro silniční přepravu nákladů. Můžete vždy spoléhat na to, že Vám bude vystavena čestná cena za dopravu vašeho nákladu. Díky stálému uspokojení potřeb našich odesílatelů zboží společnost ELATORG s.r.o. vytvořila mohutnou klientskou základnu ve sféře automobilových mezinárodních nákladních převozů a mořské dopravy. Nabízíme mezinárodní služby v oblasti dodání s možností LTL. Naše dopravce jsou certifikovány podle kriterií bezpečnosti C-TPAT a ISO.

SLUŽBY

NÁMOŘNÍ DOPRAVA

ELATORG s.r.o. nabízí dopravní řešení pro plné kontejnerové náklady (FCL), neúplné kontejnerové náklady (LCL), trajlerovou dopravu (RoRo) a rozdělení nákladu (BB).

SILNIČNÍ DOPRAVA

Bude-li to plné zatížení kamionů, mořské kontejnerové převozy nákladů, doručení balíků, vývoz nebo speciální automobilové převozy nákladů – společnost ELATORG s.r.o. nabízí všechno.

SLUŽBY ŽELEZNICE

ELATORG s.r.o. může poskytnout přístup ke všem železničním sítím buď bezprostředně s železničním operátorem, nebo cestou partnerství se zkušenými a spolehlivými poskytovateli služeb.