ELATORG

Propláváme míle navíc pro Vás!CELNÍ VYBAVENÍ

Poplatky a daně – je to složité téma. Pravidla, dohody a omezení se liší od země k zemi, což ztížuje klientovi orientovat se ve všech právních dokumentech a požadavcích.

Naše vysoce kvalifikovaní odbornici ve věci celních problémů mohou nabídnout individuální a ekonomické řešení pro uspokojení potřeb našich klientů.

Staňte se partnerem ELATORG s.r.o. a můžete se spolehnout na účinnost našeho oddělení celního odbavení. Náš tarifní tým náležitě se postará o všechny vaše celní prohlášení.

Snížit riziko celních zpoždění

Po zavedení do našeho systému EDI pravidelně se spojujeme s našimi klienty a poskytujeme jim zprávy o stavu prostřednictvím naši online - platformy nebo elektronické pošty. Zprávy umožтí sledovat Vaše zásilky v průběhu procesu spedice a odbavení od okamžiku zadání objednávky až po konečné dodání.

ELATORG s.r.o. nabízí tarifní konszultaci, pomoc v použití vládních povolení pro určení tarifů a vrácení celních plateb. Jsme také odborníci v místních protokolech a aktualizujeme naši databázi, aby okamžitě reagovat, pokud některý nový právní předpis bude měnit charakter Vašeho nákladu.

Dovolte prosím provést Vás přes složity celní proces a předložit všechny potřebné dokumenty. Budeme úspěšně řídit proces očisty pro Vás.